אלעד יחזקל

אודות

קירטוש – ציורי קיר, הינה חברה המתעסקת בציורי קיר באופן מקצועי משנת 1998. אחרינו מאות ציורי קיר לחדרי ילדים, ציור קיר לתינוקות, ציורי קיר בבתי ספר, ציורי קיר בגני ילדים, ציורי קיר במשרדים ועוד. בתחום זה כמו בכל תחום, ניסיון רב הוא שם המשחק, שאותו הרווחנו ביושר עם שנים של עבודה קשה. קירטוש – ציור קיר, מעניקה שירות מקצועי, אמין ואדיב עם המון חיוך, לצד מומחיות ללא פשרות. בנוסף, קירטוש – ציור קיר מעניקה אחריות מלאה, על ציורי הקיר שלנו, מה שמוביל ישירות לאיכות החומרים, איתם אנו עובדים. חומרים איכותיים בלבד, מהחברות המובילות בשוק (טמבור, נירלט), לא מסוכנים וללא ריח לוואי, וכמובן מעל הכל, בעולם בו אנו חיים, ידידותיים לסביבה.

אחרי שנים של עבודה וחקירת המקצוע לעומק, קירטוש – ציורי קיר מצאה טכניקות עבודה רבות ומגוונות "סודות מקצוע", בנוסף לטכניקות הרגילות לעבודה. מה שגורם לציור להיראות מציאותי יותר וכמובן איכותי הרבה יותר. רמת גימור גבוהה זה מונח שלא זר לנו, הקפדה על הפרטים הקטנים, זו אמירה שחרוטה על דיגלנו. כל ציור מצויר במומחיות רבה עד סוף התהליך, והתוצאה מדברת בעד עצמה. אנו מאמינים שה"טאץ'"הסופי הוא חמישים אחוז מהציור, ואם נעשה כהלכה, מתקבל ציור קיר מושלם. ציורים רבים כבר אחרינו, יש לנו ארסנל גדול של עבודות, שתוכלו להתרשם מהם ולקבל רעיונות, או שתפתיעו אותנו לטובה עם רעיון חדש, שיבוצע במסירות רבה ובמקצועיות עד קו הסיום.

נוסף למומחיות במקצוע, מה שמייחד אותנו, הוא המגע האישי עם הלקוח. זה מתחיל בפגישה בבית הלקוח, שם מנסים להבין יחד מהו הקונספט, כלומר, מה רוצים להעביר ולהביע. מצלמים את הקיר המדובר מכמה זוויות, ומעבירים ישירות למחשב. בהמשך, בונים אילוסטרציה ממוחשבת בתוכנות גרפיקה, על ידי גרפיקאי מנוסה. חשוב לציין, שרק כאשר הסקיצה מאושרת על הלקוח, נתחיל בציור הקיר. כל העבודה והחשיבה טרם הציור, כמובן ללא עלות נוספת, באמונה שכשהסקיצה טובה, ציור הקיר יהיה מושלם.

קירטוש – ציורי קיר תשמח לראותכם בקרוב ולהעניק לכם, את מה שחלמתם עליו, זכרו, המוטו שלנו שאותו לוקחים אנו לכל מקום הוא: "הכל אפשרי", נשמח לעמוד לשירותכם בכל זמן..

בברכה חמה,

אלעד יחזקאל וצוות קירטוש – ציורי קיר