איך לבחור צייר לציור הקיר

את ציור הקיר שלכם, אתם הולכים לראות ולהראות, יום יום שעה שעה, במשך שנים רבות. כדי לשים לב לכמה נקודות חשובות, כאשר בוחרים את הבן-אדם, שיעשה בשבילכם את העבודה.

קודם כל, ולפי דעתי החשוב מכל, ידע בעיצוב. אותו ציור קיר יכול לצאת שונה מאמן לאמן, ואני לא מדבר על טכניקות עבודה, אלא על הידע של אותו אמן בעיצוב חללים. אמן עם ידע בעיצוב, יכול לעזור רבות במציאת הקונספט לציור ולא רק לבוא ולצייר, כמו שציינתי במאמרים קודמים, ציורי קיר הם כלי מעולה להעברת מסרים, ופה חשיבה יצירתית של האמן, יכולה להועיל בהרבה.

דבר שני ולא פחות חשוב, ניסיון. אין מה לעשות חברים, במקצוע זה כמו בכל מקצוע, רכיב הניסיון הוא חשוב ביותר. הוא מבדיל בין ציור יפה, לציור מדהים עם אפקט ה"וואו". צייר מנוסה יידע לשים את הדגשים, על הנקודות שיקפיצו את הציור כגון אור וצל, פרופורציות נכונות ומקצה פינישים איכותי. רק כך, נוכל להבטיח את הציור המושלם.

ונעבור ישירות לדבר הבא, האחריות. כן כן, גם על ציורי קיר נותנים אחריות, זה מוצר שמחזיק שנים רבות, ואין סיבה לא לקבל עליו אחריות. עבודת הכנה מקדימה של הקיר, כגון, תיקון קילופים, שאמורה כאמור להתבצע על ידי האמן, תבטיח ציור קיר איכותי, תקין וללא שימוש באחריות כמובן.

בהמשך, איכות החומרים והציוד. איכות החומרים, היא זו שתקבע את משך הציור על הקיר, שנים רבות במקרה של חומרים איכותיים, כגון, צבעים מהחברות המובילות בשוק, המיועדים לקירות בלבד. או מספר חודשים, אם הצבעים הם לא איכותיים, ולא מתאימים לקירות. באשר לציוד, כמו שציינתי בעבר, שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים. כלומר, לא נרצה ציור קיר שצויר במכחול משנת 1938 לדוגמא. על הציוד המכני גם כן להיות תקין, כגון קומפרסור אוויר ומברשת אוויר, מפני שאתם לא רוצים להיתקע באמצע ציור עם יד אחת ורגל אחת, בגלל הציוד.

לקראת הסוף, המלצות. אל תתביישו לבקש המלצות. אני חוזר על זה שוב, צייר זה מקצוע, כמו כל מקצוע ומגיע לכם לקבל המלצות, לדרוש אותם יותר נכון, ואפילו ללכת לראות עבודה או שניים כדי להחליט.

ודבר אחרון, אינטואיציה. אני מאמין שהיא לא משקרת. אם ישנה כימיה עם האדם אותו אתם רוצים להעסיק, סימן שאתם עושים משהו נכון ולהיפך כמובן.