שאלות נפוצות

למה ציור קיר ולא מדבקה?
יתרונות ציור הקיר רבים ומגוונים. נמנה כמה מהם. דבר ראשון, ממדיו של ציור הקיר, יכולים להגיע לגדלים, שמדבקה לא יכולה להעניק לנו, ברוב המקרים זה יהיה נחוץ כגון, נוף למשל. דבר שני, הסרתו של ציור הקיר פשוטה ביותר, שכבת צבע אחת וזהו. בעוד שמדבקה, יכולה להסיר לנו את הצבע המקורי, ואז נצטרך טיפול בקיר, כדי להחזירו למצב התקני.
האם אפשר לצייר כל מה שרוצים?
בהחלט, כל תמונה היא אפשרית לציור על קיר, זה יכול להיות דמויות לילדים, תצלומי נוף ואפילו פורטרטים של האהובים עליכם. אין סוף למה שאפשר לצייר, הכל תלוי בכם.
האם ציור קיר זה תהליך מלכלך?
על מנת לשמור על סביבה נקייה וסטרילית, במיוחד בציורי קיר לילדים, נצטרך קודם כל, לעטוף כל ריהוט שנשאר בחדר, בנוסף נעבוד עם סמרטוט לח במשך כל הציור, בכדי לשמור על רצפה נקייה מטפטופי צבע. בסיום, נחשוף את מה שעטפנו ונחזיר כל ריהוט למקומו, בנוסף, נבצע שטיפה לחדר בו התבצע ציור הקיר.
כמה זמן לוקח לבצע ציור קיר?
ציור קיר סטנדרטי, כלומר רקע ודמות, מתבצע ביום אחד. ציורים מורכבים יותר יכולים לקחת גם יומיים, שלושה. מאידך ציור קיר של לוגו לדוגמא, ייקח שעות ספורות. הכל תלוי כמובן, במורכבות הציור. במשרדים בהם עובדים בשעות היום, ניתן לבצע את ציור הקיר במשרד, גם בשעות הערב.
כיצד בוחרים אלמנטים לציור הקיר?
קובעים פגישה עם הלקוח, מבינים את הקונספט ומה רוצים להעביר על גבי הקיר. לאחר מכן מצלמים את הקיר הרצוי ומעבירים למחשב, בונים סקיצה ממוחשבת על גבי הקיר המצולם ושולחים ללקוח לאישור. ברגע שיש אישור סופי, אפשר להתחיל בציור הקיר.  
האם ציור קיר מצויר בצבעי שמן?
ציור קיר לא מצויר בצבעי שמן אלא אם כן התבקשנו אחרת, ציור הקיר מצויר בצבע אקרילי על בסיס מים בלבד, צבעים אלה מיועדים לקירות והם הופכים להיות חלק מהקיר. ציור הקיר בצבעי שמן, ימנע בעתיד מהלקוח לצבוע את הקיר בצבע קיר שונה, צבע אקרילי לעולם לא ייתפס על צבע שמן.
באילו צבעים משתמשים בציור הקיר?
הצבעים שמשתמשים בהם בציור הקיר, הם צבעים איכותיים ועמידים מאד מהחברות המובילות בשוק (טמבור, נירלט). הצבעים לא רעילים, ללא ריח לוואי וידידותיים לסביבה, ומתאימים לחדרי ילדים ותינוקות. הגוונים נבחרים בקפדנות מתוך מניפת הצבעים, ותוך עבודה עם קשת גוונים רחבה ככל האפשר, מגיעים לתוצאה המושלמת.
כמה זמן מחזיק ציור קיר?
ציור הקיר, מצויר לרוב בצבעי קירות איכותיים בלבד ומחזיק מעמד שנים רבות, כמובן, שמירה על הציור נחוצה מצד הלקוח, דהיינו, להימנע ממגע של הקיר עם חפצים חדים. בציורים חיצוניים הבאים במגע ישיר עם השמש, נהוג לרסס שכבת מגן הנקראת "סילר" וזו שומרת על הציור כאילו היה בתוך הבית.
האם ציור קיר אמור להתקלף?
ציור קיר לא אמור להתקלף בשום מצב, אלא אם כן היה הקיר מקולף ופגום , כגון טיח שנשבר ולא דואגים להכינו לפני הציור. טרם ציור הקיר, צריכים לדאוג שהקיר תקין ומוכן לציור, סתימת חורים, סתימת סדקים ויישור בליטות בקיר הן חלק מעבודה נכונה ותקינה בהכנת הקיר לציור.