ציורי קיר

ציורי קיר

ציור קיר, זהו ציור שמצויר על אובייקט ישר, כגון קיר, ברזל, או כל אובייקט סטטי אחר.

ציור הקיר בשונה מציורים רגילים "ניידים", ביכולתו להביע מסר מסוים, שאותו יראו רבים. מחמת גודלו, העברת המסרים תהיינה חזקה ופרודוקטיבית הרבה יותר.

לאמן ציורי הקיר, דרושות טכניקות רבות ומגוונות, כדי להתמודד עם היצירה.

לדוגמא, מעצם העובדה שהקיר לא "זז" כמו קנבס למשל, יכולת הציור צריכה להיות פנומנלית. גודל הציור, גם הוא דורש לא מעט טכניקות, כגון, התמודדות עם פרופורציות נכונות של האובייקטים, ועבודה בגובה.

וצבעים, בהקשר של ידע, בגיוון של כמויות צבע גדולות. המטרה בציור הקיר, היא ליצור הרמוניה בחלל בו הוא מצויר, יש דגש רב על הצבעים הנמצאים בחלל, ואיך הם יכולים להשלים, את ההרמוניה עם הציור קיר החדש. סוגים שונים של ציורי קיר. ציורי קיר מסורתיים, כגון, ציורים של נוף, אנשים, אמירות חברתיות ורפרודוקציות.

יש ציורי קיר חדשניים, כגון הגרפיטי והאבסטרקט. ציורי קיר לדור הבא, כגון ציורי קיר לחדרי ילדים, נוער ופעוטות. ויש ציורי קיר, לפי הזמנה וחשיבה אישית של הלקוח.

שכן בתחום זה, כל העת ממציאים את הגלגל. ציורי קיר, יכולים להיות על קירות בבתים, במשרדים או אפילו על בניינים רבי קומות, פה בטיחות בעבודה היא דבר ראשון. היצירה משרה אווירה נעימה ובהחלט ייחודית, כל מסר שנרצה להעביר, מועבר פי כמה וכמה, על ידי ציור הקיר, מפאת, גודלו, מיקומו וצבעיו יחסית למרחב בו נמצא.

לסיכום, ציורי קיר, הם דרך מופלאה לעיצוב חללים, להעברת מסרים ואפילו למיתוג, כשמדברים על ציורי קיר לחברות. הדבר היחיד שלא עוצר אצלנו זה הדמיון, כביש הרעיונות, סואן 24 שעות ביממה, אך חשוב כשמחליטים לעשות זאת, להיעזר באיש מקצוע.