ציור קיר אומנותי

ציורי קיר אומנותיים

ציור קיר אומנותי, יכול להיות בכל מקום, בכל סגנון שרק תרצו ובאילו צבעים, שיהיו נכונים לחלל בו אנו נמצאים.

על הציור, לבטא את תחושותיכם ואהבתכם לנושא מסוים. מיקומם לרוב, יהיה בחללים פתוחים עם הרבה אור, כגון סלון או קיר כניסה לבית, וגודלם יהיה בדרך כלל גדול מהרגיל, דהיינו, יחלשו על קיר שלם.

מה נוכל לצייר?

רבות הדוגמאות, אז בואו נתחיל בכמה ראשיות.

תחילה, העתקים. ניתן לצייר כל יצירה קיימת, כלומר העתק של ציור, או תמונה מפורסמת (רפרודוקציה). יש לא מעט רפרודוקציות מפורסמות כגון, השעון הנוזלי של דאלי, ציור הבריאה של מיכאלנג'לו וכדומה. בסגנון זה, נוצרת אווירה מכובדת מאד ומעלה בכמה מונים, את איכותו של החלל.

שנית, גרפיטי, ציור עשיר בגוונים, ומחייה מאד את החלל בו אנו נמצאים. גורם לחלל להיות מודרני, עכשווי ולא קונבנציונלי. מצויר בדרך כלל בסלונים עם גוון אחיד, כלומר, הציור נותן קונטרסט בצבעיו העשירים, לגוונו היחיד של הסלון.

נדבך נוסף לחוסר הקונבנציונליות ולעכשווית, הוא ציורי הרטרו. מאד אין בזמנים אלו, נותן מראה וינטג', קלאסי מאד, מצויר בדרך כלל בשיטה מונוכרומטית (גוון אחד, נאמר, חום ספיה ולבן). גם ציורי קיר של נוף וחיות, נכללים בציורי קיר אומנותיים, נותנים מראה חייתי וחי לחלל שלכם, מרגיע מאד, ונותן לדמיון מקום משלו.

ודבר אחרון, שילוב של צביעה דקורטיבית וציורי קיר, דהיינו, נהוג היום לבצע טיח צבעוני בקיר ראשי בסלון, בדרך כלל יהיה בקיר הטלוויזיה. ציור הקיר שיצויר עליו, יעניק לו טקסטורה מעניינת, לא שגרתית, ומתאים בעיקר למשרדים וחללים פתוחים. או לחלופין, אפשר לצייר ציור קיר בצורת מרובע, ולתחום אותו בפרופילים דקורטיביים, כך שיראה, כאילו הוא תמונה מאד גדולה.

לסיכום, כל ציור קיר אומנותי, מעניק לחלל נפח, ייחודיות ועניין, דבר שמעלה, את מניותינו בקרב אורחינו.