ציור קיר מפורסמים

ציורי מפורסמים

מי מאתנו לא מעריץ איזה זמר או זמרת, דמות ידועה או אולי שחקן כדורגל.

בשנים האחרונות, כשמדברים על מפורסמים, ציור קיר הוא לא מילה גסה.

מציירים מפורסמים כמעט בכל מקום, בסלון, חדר השינה, בבאר השכונתי או אפילו כציור קיר בחדר הילדים.

אפשר כמובן, לבחור מתוך מגוון עצום של אפשרויות, זה יכול להיות פורטרטים, או סצנות מסרט, אולי מנהיגים דגולים, או אפילו כוכב ילדים.

אם נחשוב טוב לרגע, לכל אחד מאתנו יש לפחות שתי דמויות שהוא מעריץ, וזה נחמד שאפשר לשלב את אהבה זו, עם יצירת אומנות, ש"תסתכל" עליכם כל היום. כל נושא לציור, ניתן כמובן לצייר באופנים שונים, אם הציור הוא צבעוני ואני רוצה אותו שחור לבן זה אפשרי?

כמובן. ותתפלאו גם להפך, בציורי הקיר, השמיים הם הגבול ולא תאמינו מה שצבע יכול לעשות.

דבר נוסף שכדי ועצוב לדבר עליו, יש אפשרות להנציח אהוב שעזב אותנו, זו הנצחה לכל בני הבית, ונשארת אתנו שנים רבות. את הציורים אפשר לצייר על כמה משטחים עיקריים, הראשון ביניהם, הוא כמובן הקיר, ציור בסדר גודל יחסית גדול (הכל לפי דרישת הלקוח), ציור סטטי, קבוע וחשוב מאד שנחליט טוב טוב, על הדמות אותה אנו רוצים לצייר או להנציח.

אופציה שניה למשטח הוא הקנבס, קנבס זהו בד המתוח על מסגרת עץ וניתן לתליה על מסמר או בורג בקיר. היתרון היחסי שיש לקנבס על הקיר, זה שאפשר לנייד אותו ממקום למקום, מנגד, החיסרון הוא שהוא לא גדול ותופס נוכחות כמו ציור הקיר.

לסיכום, לא משנה אם אתם חובבי מוסיקה, קולנוע או היסטוריה, אם יש מישהו שאמרתו חרותה על דגליכם, יהיה מרשים לעצב את דמותו בחלל בו אתם נמצאים.