ציורי קיר לילדים

ציורי קיר לילדים

ציורי קיר לילדים הם כבר מזמן לא חד ממדיים ומשעממים, כיום ציורי הקיר, נותנים תחושה של תלת ממדיות וזה גורם לילדיכם, להיבלע לתוך הציור, ולהפוך אותו לחלק בלתי נפרד מהחלל, בו הם נמצאים. ציורים אלו, משפרים רבות את החשיבה העצמאית והדמיון, ומסגלים לילד, יכולות של התבוננות תלת ממדית והבנת מרחקים נכונה.

לכל ילד יש אופי משלו, וכך גם לציור שלו. הציור יתאים לאופיו של הילד, ולאופי החלל שאותו, אנו רוצים להעביר לצופה.

יש אין ספור דוגמאות לציור, דמויות של וולט דיסני, דמויות מתכניות טלוויזיה ואפילו דמויות מהספרים, רק נשאר לבחור, הכל תלוי בילד, מה הוא אוהב, וכמובן התאמה לאופי שלו, שובב, שמח, רגוע, נחפש ונמצא דמות לכל אופי. גם למיקום הציור, ישנה חשיבות רבה. בפינת המשחקים, נוכל לצייר דמויות עשירות בצבעים, והרקע הכללי יהיה שמח.

מאידך, ליד מיטת הילד, נוכל לצייר עננים ודמות מתוקה, שראשה על כרית, דבר שמסמל שינה.

אין סוף לרעיונות אותם אפשר ליישם. מלאכת הציור, יכולה להתבצע בעזרת הילדים, אם יש עניין בכך. הילדים יכולים לקחת חלק, בצביעת החלקים הגדולים (כגון שמיים), ולהרגיש חלק אינטגרלי מפאר היצירה.

כאבא לאיתמר, אני יכול לומר לכם, שתרבות הצריכה כיום, היא תובענית מאד. צעצועים, חוגים שונים ומגוונים לילדים, ואפילו הופעות מפה ועד אילת. וכמובן המחירים של היום, הם לא מה שהיו פעם (בלשון המעטה). התמורה שמקבלים, תמורת ציור הקיר לילדים שלכם היא עצומה, מכוון שהציור נשאר שנים רבות, ואפילו עובר בין ילדים.

הציור הוא לא משהו רגעי, שכמו שמגיע לעולם, כך נעלם. ולכם ההורים, אם כבר עושים, תנצלו את זה. אין כמו לבוא אחרי יום אפור מהעבודה, ולהיכנס לחדר הילדים ולראות את כל הצבעים הללו, זה מחייה את הנפש.